Lovebook, aşk hayatınızı facebook reklamlarına dönüştürüyor

Bir sonraki partneriz Facebook reklamlarından gelebilir!

Bu slogan ile yolan çıkan Lovebook takımı, Facebook üzerindeki yüksek kullanıcı potansiyelinden yola çıkarak aşk hayatınızı canlandırmayı planlamaktadır. Partner bulma konusunda yapılan bir çok farklı girişimde olumlu sonuçlar alamayan kullanıcılar için Lovebook biçilmiş bir kaftan gibi. Yapmanız gereken LoveBook sitesine giriş yapmak ve yayımlanacak reklam seçeneklerinden birisini belirlemek. Sonrasında reklam olarak verilecek içeriklerin girilmesini sağlamaktadır. 

Lovebook üzerinde yayımlanacak reklam seçenekleri 3 adettir: FirstDate, Lovebug ve Casanova. Bu seçenekler aylık olarak 15$ ile 60$ arasında fiyatlandırılmıştır. Fiyatlara bağlı olarak profil reklamınıza erişecek kişilerin sayısı da belirlenmektedir. Lovebug ve Casanova seçeneklerinde bazı özel fırsatlar ve kurucusu olan James'den öneriler sunulmaktadır.


Reklam seçeneğinizi belirledikten ve Paypal ile ödeme gerçekleştirdikten sonra, Lovebook size ait bir Facebook sayfası oluşturuyor. Bu sayfaya profilinizden 3 adet resim ekleyip, sizinle alakalı ve aradığınız partner ile alakalı kısa bilgiler sunuyor. Sonrasında sizin profilinize uygun olan kullanıcılara erişim için Facebook üzerinden reklam yayımlıyor. Lovebook kurucus olan James'e göre bu tarz yapılan partner aramaları daha olumlu ve hedef odaklı sonuçları getirmektedir. Diğer önemli bir partner bulma uygulaması olan Match.com sitesinden çok daha uygun fiyatta ve uygun kriterlerde sonuç alındığını belirtmektedir. Tinder üzerinden yapılan partner aramalara göre daha hızlı sonuç alındığını da belirtmektedir.
comments powered by Disqus